Ünlü Hurdacılık

Ünlü Hurdacılık, Ankara Sincanda konuşlu, Ankarada hurdacılık yapan firmamızın kuruluş yapısı, Misyon Vizyon ve Kurumsal bilgileri bilgilerine buradan ulaşabilir, hurdalarınızı satmak için hemen en yakın hurdacı ekibimizi arayabilirsiniz. Bununla birlikte, başta Sincan Yenikent Fatih Malıköy Temelli ile Malıköy Başkent Anadolu Organize Sanayi Bölgesinden ek olarak Etimesgut Eryaman Elvankent ile Çankaya Kızılay Dikmen Çayyolu Ümitköy semtlerinden her çeşit hurda satın alıyoruz. Ayrıca Ankara Yenimahalle Batıkent Demetevler Ostim İvedik Hurdacılar Sitesi bölgesinden ve Mamak Akdere Boğaziçi, Altındağ Ulus Siteler ile Keçiören Etlik Bağlum semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Son olarak Ankara Ayaş, Polatlı, Çubuk, Elmadağ, Pursaklar saray ve Beypazarı İncek ve Kahramankazan ilçelerinden her çeşit metal, kağıt ve pvc plastik hurdası alımı yapıyoruz.

Ünlü Hurdacılık

ÜNLÜ HURDACILIK

Ünlü Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Sincan Hurdacılar

Firmamız Ankara Ünlü Hurdacılık, Ankara genelinde kişi, kurum ve kuruluşların ellerinde bulunan her çeşit metal, kağıt ve pvc plastik hurdalarını son kullanıcısından satın alıp geridönüşüm tesislerine ulaştırmak amacıyla Soner BIYIK tarafından Ankara Sincan İlçesinde kurulmuştur.

Ünlü Hurdacılık

Misyonumuz:

Mesleğimizi icra ederken, temiz, doğal kaynakları korunmuş, sürdürülebilir enerji kaynaklarıyla var olan bir çevrede yaşamanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Bundan dolayı, doğal kaynakların korunması, ham madde ve enerji tasarrufu ile toprağın, havanın ve ayrıca suyun temiz kalması için geridönüşüme tüm personelimiz ve takım arkadaşlarımızla destek oluyoruz.

Hurda geridönüşüm sektörünü ayakta tutan ve devamlılığını sağlayan ilk adımın bilinçli son kullanıcı ve hurdacı işbirliğine inanıyoruz. Bundan dolayı müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz.

Her şeyden önce, kazanırken kazandırıyoruz. Hurda alım satımında para kazanırken, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza da para kazandırıyoruz. Hurda alımında yüksek fiyat garantisi ile müşterilerimizi her zaman memnun ediyoruz.

Bilinçli bir toplum ve daha yaşanır bir dünya için her zaman çalışıyor ve çevremizi daima bilgilendiriyor, hurdanın çöp olmadığını her platformda anlatıyoruz.


Vizyonumuz:

Çalışmalarımızın her aşamasında, hurda metallerin geridönüşüm ile ülke ekonomisine kazandırılmasını sağlayarak, ülkenin ekonomik ve ayrıca finansal büyümesinde söz sahibi olmak.

Hurda metal geridönüşüm sektörde öncü ve tercih edilen firma olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak. Kaliteli ve zamanında hizmet sunan ve bu özelliği ile adı anılan bir firma olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve sonuç olarak, müşterilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı olan uzun vadeli işbirlikleri kurmak.Hemen Bizi Arayın!


Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 531 326 8293

 
Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 531 326 8293Hurda Keşif
Sunduğumuz hizmetler yada satın aldığımız hurdalar ile ilgili farklı sorularınız için lütfen firmamızlar iletişime geçiniz.