Etimesgut Hurdacılar

Etimesgut Hurdacılar, Ankara Ünlü Hurdacı hurda bakır alüminyum demir çinko kablo krom paslanmaz sarı pirinç akü beyaz eşya alımı fiyatları alanlar kilosu kaç lira gibi bilgiler için firmamız Ünlü Hurdacılığı arayınız. Bununla birlikte Etimesgut En Yakın hurda, Ankara Etimesgut Hurdacı telefonu, Etimesgutta hurdacı hurdacılar gibi merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabı için Etimesgut Mobil Hurdacı Telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Etimesgut Hurdacılar

ETİMESGUT HURDACI

Etimesgut Hurdacılar

Etimesgut Hurda Alımı, Hurda Fiyatları

Etimesgut Hurdacılar

Her şeyden önce, Etimesgut İlçesinde hurdacılık ve geridönüşüm işi yapan firmamız Ünlü Hurdacılık, Etimesgut genelinde her çeşit metal, kağıt, plastik hurdasını Nakit ödeme yaparak satın almaktadır. Bu yüzden, Etimesgut İlçesinden hızlı ve yüksek karla hurda satmak, Etimesgut güncel hurda fiyatları ile keşif talepleriniz için Etimesgut'ta hurdacılık yapan firmamız Ünlü Hurdacılığı, Etimesgut en yakın hurdacı telefon numarası yada hurdacı whatsapp hattımızdan arayınız.

Hemen hurda satmak ve anında para kazanmak için;


Hemen Bizi Arayın!


Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 531 326 8293

 
Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 531 326 8293


Etimesgut İlçesinde Hurda Satın Aldığımız Yerler:

Etimesgut Hurdacılar

Etimesgut Hurdacılar

Öncelikle, Etimesgut İlçesine bağlı tüm semt, mahalle ve bölgelerden hurda satın alıyoruz. Ayrıca, satacağınız hurda Ankara'nın hangi ilçesinde ve semtinde olursa olsun hurdalarınızı bulunduğu yerden hızlı bir şekilde satın alıyor ve hemen nakit ödeme yapıyoruz.

Etimesgut Hurdacılar

Etimesgut'a bağlı Bahçekapı, Elvankent, Eryamanevleri, Göksu, Otuzağustos, Şeyhşamil ve ayrıca Zırhlıbirlikler semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca Ahi Mesut , Alsancak, Altay, 30 Ağustos ayrıca Aşağıyurtçu Mahallesi, Atakent, Ayyıldız, Bağlıca, Bahçekapı ayrıca Balıkuyumcu Mahallesi, Elvan, Erler, Eryaman, Etiler, Fatih Sultan ayrıca Fevziye Mahallesi, Göksu, Güzelkent, İstasyon, Kazım Karabekir, Oğuzlar, Piyade ve ayrıca Şehit Osman Avcı Mahallesi, Şehitali, Şeker, Şeyh Şamil, Süvari, Topçu ve ayrıca Tunahan Mahallesi, Yapracık, Yavuz Selim, Yeşilova ve ayrıca Yukarıyurtçu mahallelerinden her çeşit metal hurda alımı yapıyoruz.


Etimesgut Hurdacılar

SATIN ALDIĞIMIZ HURDA ÇEŞİTLERİ

Öncelikle burada hazırladığımız listeler sizlere satın aldığımız bazı hurda çeşitleri hakkında fikir vermek, varsa tereddütlerinizi gidermek üzere çıkarılmıştır. Bundan dolayı satacağınız hurda çeşidi ne olursa olsun firmamız Ankara Ünlü Hurdacılığı, hurdacı telefon numaralarımızdan aramanızı öneririz.

Etimesgut Hurdacılar

Her şeyden önce, Ankara genelinde her çeşit demir hurdası satın alıyoruz. Örneğin, inşaat demiri hurdası, hurda demir soba, demir kapı, hurda demir merdiven, tenekeci sacı, dkp hurda, demir direk hurda demir boru profil, demir makine hurdası, kalorifer kazanı, demir kalorifer peteği, hurda demir masa, döküm soba ayrıca dikiş makinesi ayağı, toplama demir, demir talaşı, inşaat yıkım hurdası, demir duvar korkuluğu, hurda demir sac benzer sekilde demir sanayi artığı, lama demir, demir pencere korkuluğu, demir motor ve araç parçası, bununla birlikte hurda demir el arabası gibi her çeşit demir hurdasını satın alıyoruz.

Etimesgut Hurdacılar

Bununla birlikte, Ankara ve çevre illerde bulunan tüm hurda bakır çeşitlerini satın alıyoruz. Örneğin, Soyma bakır hurdası, Lama bakır hurdası, Bakır sac plaka levha hurdası, Kırkambar bakır hurdası ayrıca Külçe bakır hurdası, Bakır talaşı, bakır boru klima borusu, hurda bakır radyatör, kalın yanık bakır hurdası, kırmızı kalaylı karışık bakır, tombak bakır, kalıp bakır hurdası, bobin bakır hurdası, bakır çatı sacı, tenekeci bakırı, Kalaylı soyma bakır hurdası, hurda bakır kazan ve tencere hurdası gibi her çeşit bakır hurdasının alımını yapıyoruz.

Etimesgut Hurdacılar

Bu yüzden, Ankara ve çevre illerde bulunan tüm alüminyum hurdalarını yerinden satın alıyoruz. Mesela, alüminyum boru profil, hurda alüminyum sac levha, kompozit alikobant, alüminyum içecek kutusu, kola fanta kutusu ayrıca motor sert kartel bloğu, hurda alüminyum hava hattı tel hurdası ile benzer şekilde ayrıca alüminyum jant, Profil eloksallı imalat alüminyum, alüminyum makine hurdası, benzer şekilde alüminyum tencere, benzer şekilde ofset matbaa kalıpları, alüminyum curufu, araiş alüminyum, beyaz profil alüminyum, hurda alüminyum folyo, hurda alüminyum boyalı levha, hurda alümimyum kırkambar, alüminyum tozu gibi her çeşit alüminyum hurdasını satın alıyoruz.

Ankara Hurdacılar

Bununla birlikte, Ankarada her çeşit sarı pirinç hurdası satın alıyoruz. Örneğin,Pirinç vana, su saati, çubuk ucu parça sarısı Ms-58, pirinç kilit, sarı pirinç batarya benzer şekilde musluk, ayrıca sarı oto radyatör hurdası, araiş sarı hurdası, kapı kolu, pirinç süs eşyaları, hurda kırkambar sarı, hurda fermuar talaşı pirinç imalat artığı, fosfor bronz araiş, kalaylı araiş, kondese sarı, sarı pervane, karışık gemi sarısı, seçme çubuk, ereyon teli gibi her çeşit hurda sarı pirinç satın alıyoruz.

Etimesgut Hurdacılar

Başka bir deyişle, Ankara ve çevre illerde bulunan tüm hurda krom paslanmaz çeşitlerinin alımını yapıyoruz. Örneğin, krom nikel paslanmaz tencere, hurda krom benmari, krom paslanmaz evye, paslanmaz sac levha, ihracatlık Pres 304 Krom, preslenmiş 304 krom, sanayi tarzı mutfak tezgah ve dolapları, kaşık çatal, krom paslanmaz süt ve su tankı hurdası benzer şekilde 201,202,304,310,316 ve 430 kalite paslanmaz krom, paslanmaz merdiven ve balkon korkuluğu gibi her çeşit krom hurdasını satın alıyoruz.

Etimesgut Hurdacılar

Bundan sonra, Ankara'da bulunan her çeşit çinko hurdasını satın alıyoruz. Örneğin, pres hurda çinko, hurda çinko sac levha, hurda çinko çatı oluğu ayrıca yaprak çinko, Çinko pil gövdeleri, benzer şekilde külçe çinko, çinko çatı ve cephe kaplama malzemesi, zamak, hamam, cami kubbe ve minare çinko çatı kaplama hurdası gibi her çeşit çinko hurdasını satın alıyoruz.

Etimesgut Hurdacılar

Her şeyden önce, Ankara genelinde her çeşit kablo hurdası satın alıyoruz. Örneğin,hurda antigron elektirik kablosu, kırkambar kablo, hurda karışık kablo, TTR kablo, yer altı enerji kablo hurdası, PTT hurda kablo, gazlı fare yemez alketen kablo, enya yada nya saf bakırlı enya kablo, PTT iç kablo hurdası benzer şekilde silikonlu kablo, alüminyumlu kablo, Havai attı alüminyumlu tel, kalaylı hurda kablo, pamuk örgülü hurda kablo, fiber optik kablo,CNE hurda kablo, ACSR çelik özlü alüminyum iletken hurda kablo anten kablosu, ayrıca bilgisayar kamera kablo hurdası, şarj kabloları, hurda tek damar kalın iç tesisat kablosu, çelik zırhlı kablo hurdası gibi her çeşit kablo hurdasını satın alıyoruz.

Etimesgut Hurdacılar

Bununla birlikte, Ankara ve çevre illerde bulunan tüm hurda akü çeşitlerini satın alıyoruz. Örneğin, sulu akü, kuru akü, jel akü hurdası, kurşunlu akü, alkalik akü hurdası, nikel kadmiyum akü hurdası, çinko gümüşlü akü, araç aküsü, otomobil aküsü, araba aküsü hurdası, hurda kurşun kalsiyum akü, bakımlı hurda akü, bakımsız hurda akü, kepenk güç kaynağı, Ups hurdası, kesintisiz güç kaynağı, büyük akü, küçük akü, akümülatör hurdası, batarya hurdası gibi her çeşit akü hurdasını satın alıyoruz.

Etimesgut Hurdacılar

Sonuç olarak, Ankara ve çevre illerde bulunan tüm beyaz eşya hurdalarını yerinden satın alıyoruz. Örneğin, hurda çamaşır makinesi, fırın hurdası, hurda buzdolabı, çamaşır kurutma makinesi hurdası ayrıca hurda klima, derin dondurucu hurdası, kombi hurdası, hurda şofben benzer şekilde termosifon hurdası hurda çamaşır makinesi motoru ve çamaşır makinesi kazanı ile benzer şekilde buzdolabı motoru ve kasası gibi her çeşit hurda beyaz eşyayı satın alıyoruz.

Ankara Hurdacılar

Her şeyden önce, Ankarada her çeşit pvc plastik hurdası satın alıyoruz. Örneğin, Hurda pvc plastik sebze meyve kasaları, Plastik bidon hurdaları, plastik variller, pvc plastik tesisat boruları, pimaş boru hurdaları, hurda yeraltı plastik su boruları, plastik iplik bobin ve masuraları, plastik yoğurt kovaları, plastik deterjan ve şampuan kutuları, hurda polistren kristal, jelatin hurdası, çıkma pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurdası, elteks plastik hurdası, plastik pet şişe, hurda mavi kırmızı kapak, Polipropilen moblen, her çeşit bidon varil kova hurdasını satın alıyoruz.

Ankara Hurdacılar

Bununla birlikte, Ankara ve çevre illerde bulunan tüm hurda kağıt karton kitap ve defter çeşitlerini satın alıyoruz. Örneğin, Kitap hurdası, hurda defter, karton hurdası, mukavva kutu hurdası, hurda gazete kağıdı, dergi, broşür hurdası, Karton bardak hurdası, A4 fotokopi kağıdı, 1. hamur beyaz kağıt, imhalık arşiv kağıt hurdası, matbaa talaşı, peçete kağıdı, Okul kitabı hurdası, kuşe kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurdası, iplik bobin hurdası, hurda bristol kağıt, hurda kataloğ, el ilanı, karton kumaş bobini hurdası gibi her çeşit kağıt hurdasını satın alıyoruz.

Ankara Hurdacılar

Ankara Hurda Pvc Plastik
Hurda Pvc Plastik Alımı
Ankara Hurda Kağıt Karton
Hurda Kağıt Kitap Karton Alımı
Genel olarak Ankara genelinde her çeşit metal, pvc plastik, Kağıt ve Karton hurdalarını satın alıyoruz. Bu yüzden, hurda satmak istediğinizde yapacağınız tek şey; telefonla firmamızı arayıp hurda satmak istediğinizi söylemenizdir. Bu şekilde firmamızı aradığınızda size en yakın hurdacı ekibimizi adresinize yönlendirir ve hurdalarınızı anında satın alırız. Ayrıca hemen nakit ödeme yaparız. Bu şekilde hem hurdalarınızdan zahmesizce kurtulur hem de para kazanırsınız.

Etimesgut Hurdacılar
 

Yerinden hurda alımı

Ankara Hurdacılar

Öncelikle, Ankarada geridönüşüm için Hurda satın alıyoruz. Bu yüzden Ankara genelinde eski metal hurdaları son kullanıcısından satın alıyoruz. Herşeyden önce hurdaları yerinden satın alıyoruz. Ancak hurdaları satacak kişileri bulmak emek ve zaman istiyor. Örneğin, herkes hurdasını deposunda bekletiyor yada satmak veya atmak için zaman bulamıyor. Ayrıca hurda bulmak tartmak, taşımak yada yüklemek, nakliye etmek sonuç olarak, zor ve zahmetli bir iştir.

Ankara Hurdacılar

İşte bu yüzden Ankara'ya bağlı tüm ilçeler hurdacılık faaliyetini yürütüyoruz. Ayrıca mobil hurdacı ekiplerimizle hurdalarınızı hızlı bir şekilde, sizleri bekletmeden satın alabilmek için Ankara En Yakın hurdacı hizmeti veriyoruz. Bununla birlikte hurdacı telefon hattımızla 7/24 müşteri hizmetleri desteği veriyoruz. Ayrıca bunun bize sağladığı en büyük avantaj ise müşteri memnuniyetidir. Sonuç olarak memnun müşteri hurdasını gönül rahatlığı ile satar. Bununla birlikte çevresine de firmamızı tavsiye eder. Bunun sonucunda firmamız Ankarada en çok tavsiye edilen hurdacı firma haline gelmiştir. Kısaca ifade etmek gerekirse; firmamız hurdacılık sektöründe müşteri memnuniyetine en çok değer veren firmadır. Ancak müşteri memnuniyetini sadece ticari anlamda sağlamıyoruz. Ek olarak müşterilerimize hurdanın taşınması ve nakliyesi noktasında da destek veriyoruz. Sonuç olarak müşterilerimizin yanında mesleğimizi icra ediyoruz.

Bu şekilde hurda alımına devam ediyoruz. Başka bir deyişle geridönüşüm için çalışıyoruz. Ayrıca hemen hurda satmak için bizi arayın. Ya da whatsap hattımızdan mesaj gönderin.

Sunduğumuz hizmetler yada satın aldığımız hurdalar ile ilgili farklı sorularınız için lütfen firmamızlar iletişime geçiniz.

Sincan Hurdacılar