Ankara Hurda Sarı Pirinç

Ankara Hurda Sarı Pirinç, Ünlü Hurdacılık musluk batarya su saati vana radyatör kapı kolu kilit sarı pirinç çubuk ucu parça fermuar alımı bilgilerine buradan ulaşabilir, sarı pirinç hurdalarınızı satmak için hemen en yakın hurdacı ekibimizi arayabilirsiniz. Bununla birlikte, başta Sincan Yenikent Fatih Malıköy Temelli ile Malıköy Başkent Anadolu Organize Sanayi Bölgesinden ek olarak Etimesgut Eryaman Elvankent ile Çankaya Kızılay Dikmen Çayyolu Ümitköy semtlerinden hurda sarı pirinç satın alıyoruz. Ayrıca Ankara Yenimahalle Batıkent Demetevler Ostim İvedik Hurdacılar Sitesi bölgesinden ve Mamak Akdere Boğaziçi, Altındağ Ulus Siteler ile Keçiören Etlik Bağlum semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Son olarak Ankara Ayaş, Polatlı, Çubuk, Elmadağ, Pursaklar saray ve Beypazarı İncek ve Kahramankazan ilçelerinden her çeşit sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz.

Ankara Hurda Sarı Pirinç

HURDA SARI PİRİNÇ ALIMI

Ankara Hurda Sarı Pirinç

Hurda Sarı Pirinç Alımı, Çeşitleri ve Fiyatları

Sincan Hurdacılar

Firmamız Ankara Ünlü Hurdacılık, Ankara'da hurdacılık ve geridönüşüm işi yapmaktadır. Bundan dolayı, Ankara genelinde her çeşit sarı pirinç hurdası satmak isterseniz hemen bizi arayınız. Firmamız piyasanın üzerinde hurda fiyatı vererek satacağınız sarı pirinç hurdalarından yüksek kar etmenizi garanti eder.

Bu yüzden, Ankara'nın tüm ilçelerinden, yerinden hurda sarı pirinç satın alıyor ve hemen nakit ödeme yapıyoruz. Bu doğrultuda, hurda sarı pirinç satmak, hurda sarı pirinç fiyatlarını öğrenmek yada keşif talepleriniz için Ankara en yakın hurdacı ekiplerimize hurdacı telefon numaralarımızdan ulaşabilirisiniz.


Hemen Bizi Arayın!


Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 531 326 8293

 
Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 531 326 8293


Satın Aldığımız Hurda Sarı Pirinç Çeşitleri:

Hurda, kullanım dışı olan malzemenin, bir nevi posasıdır diyebiliriz. Hurda bir çok metali içinde barındırabilir. Hurdacılık sektörü de bu cins metalleri toplayıp, geri dönüşüm merkezleriyle buluşturur. Bilindiği gibi bu metallerden biri de sarı pirinçdir. Sarı Pirinç kullanıldığı ürünün cinsine göre, değişkenlik gösterir.


Ankara Hurda Sarı Pirinç

Örneğin, su saati, pirinç kilit, Pirinç vana, musluk, sarı pirinç çubuk ucu parça sarısı Ms-58, sarı pirinç batarya, pirinç süs eşyaları, kapı kolu benzer şekilde hurda fermuar talaşı pirinç imalat artığı ayrıca sarı oto radyatör hurdası, seçme çubuk, erezyon teli, fosfor bronz araiş, kalaylı araiş, hurda kırkambar sarı, kondese sarı, sarı pervane, araiş sarı hurdası, karışık gemi sarısı, gibi her çeşit sarı pirinç hurdasını satın alıyoruz.


Yerinden hurda alımı

Hurda Sarı Pirinç Fiyatları:

Sarı Pirinç hurdaları kullanıldıkları yerlere ve içeriğine göre farklı formlarda bulunabilirler. Bundan dolayı hurda sarı pirincin niteliğine ve kalitesine göre fiyat farklılıkları gösterir. Her ne kadar farklı şekillerde kullanılsa da kilo fiyatı üzerinden alınıp satılır.

Ayrıca sarı pirincin cinsi kadar miktarı da önemlidir. Öncelikli olarak bizi arayan müşterilerimizle, birebir görüşürüz. Yani, vereceğiniz adrese gelerek yerinde keşif yaparız. Bunun yanı sıra satacağınız sarı pirinç hurdası hakkında bilgi verip, nakit ödeme yaparız. Sizde geri dönüşümle, ülke ve kendi ekonominize katkıda bulunmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Uzman kadro ve ekipmanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.


Hurda Keşif
Sonuç olarak, sunduğumuz hizmetler yada satın aldığımız hurdalar ile ilgili farklı sorularınız için lütfen firmamızlar iletişime geçiniz.