Ankara Hurda Kağıt Fiyatları

Ankara Hurda Kağıt Fiyatları, Ünlü Hurdacılık kağıt karton mukavva defter okul kitabı kitap dergi gazete broşür fotokopi kağıdı hurdası alımı bilgilerine buradan ulaşabilir, kağıt hurdalarınızı satmak için hemen en yakın hurdacı ekibimizi arayabilirsiniz. Bununla birlikte, başta Sincan Yenikent Fatih Malıköy Temelli ile Malıköy Başkent Anadolu Organize Sanayi Bölgesinden ek olarak Etimesgut Eryaman Elvankent ile Çankaya Kızılay Dikmen Çayyolu Ümitköy semtlerinden hurda kağıt satın alıyoruz. Ayrıca Ankara Yenimahalle Batıkent Demetevler Ostim İvedik Hurdacılar Sitesi bölgesinden ve Mamak Akdere Boğaziçi, Altındağ Ulus Siteler ile Keçiören Etlik Bağlum semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Son olarak Ankara Ayaş, Polatlı, Çubuk, Elmadağ, Pursaklar saray ve Beypazarı İncek ve Kahramankazan ilçelerinden her çeşit kağıt hurdası alımı yapıyoruz.

Ankara Hurda Kağıt Fiyatları

HURDA KAĞIT KARTON KİTAP DEFTER ALIMI

Ankara Hurda Kağıt Fiyatları

Hurda Kağıt Alımı, Çeşitleri ve Fiyatları

Sincan Hurdacılar

Firmamız Ankara Ünlü Hurdacılık, Ankara'da hurdacılık ve geridönüşüm işi yapmaktadır. Bundan dolayı, Ankara genelinde her çeşit kağıt hurdası satmak isterseniz hemen bizi arayınız. Firmamız piyasanın üzerinde hurda fiyatı vererek satacağınız kağıt hurdalarından yüksek kar etmenizi garanti eder.

Bu yüzden, Ankara'nın tüm ilçelerinden, yerinden hurda kağıt satın alıyor ve hemen nakit ödeme yapıyoruz. Bu doğrultuda, hurda kağıt satmak, hurda kağıt fiyatlarını öğrenmek yada keşif talepleriniz için Ankara en yakın hurdacı ekiplerimize hurdacı telefon numaralarımızdan ulaşabilirisiniz.


Hemen Bizi Arayın!


Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 531 326 8293

 
Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 531 326 8293


Satın Aldığımız Hurda Kağıt Çeşitleri:

Hurda, kullanım dışı olan malzemenin, bir nevi posasıdır diyebiliriz. Hurda bir çok metali içinde barındırabilir. Hurdacılık sektörü de bu cins metalleri toplayıp, geri dönüşüm merkezleriyle buluşturur. Bilindiği gibi bu metallerden biri de kağıttır. Kağıt kullanıldığı ürünün cinsine göre, değişkenlik gösterir.


Ankara Hurda Kağıt Fiyatları

Örneğin, hurda kağıt, kitap hurdası, hurda defter, karton hurdası, mukavva kutu hurdası, hurda gazete kağıdı, , Karton bardak hurdası, dergi, broşür hurdası, A4 fotokopi kağıdı, imhalık arşiv kağıt hurdası, matbaa talaşı, peçete kağıdı, Okul kitabı hurdası, 1. hamur beyaz kağıt, kuşe kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurdası, iplik bobin hurdası, karton kumaş bobini hurdası, hurda bristol kağıt, hurda kataloğ, el ilanı gibi her çeşit kağıt hurdasını satın alıyoruz.


Yerinden hurda alımı

Hurda Kağıt Fiyatları:

Kağıt hurdaları kullanıldıkları yerlere ve içeriğine göre farklı formlarda bulunabilirler. Bundan dolayı hurda kağıdın niteliğine ve kalitesine göre fiyat farklılıkları gösterir. Her ne kadar farklı şekillerde kullanılsa da kilo fiyatı üzerinden alınıp satılır.

Ayrıca kağıdın cinsi kadar miktarı da önemlidir. Öncelikli olarak bizi arayan müşterilerimizle, birebir görüşürüz. Yani, vereceğiniz adrese gelerek yerinde keşif yaparız. Bunun yanı sıra satacağınız kağıt hurdası hakkında bilgi verip, nakit ödeme yaparız. Sizde geri dönüşümle, ülke ve kendi ekonominize katkıda bulunmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Uzman kadro ve ekipmanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.


Hurda Keşif
Sonuç olarak, sunduğumuz hizmetler yada satın aldığımız hurdalar ile ilgili farklı sorularınız için lütfen firmamızlar iletişime geçiniz.