Ankara Hurda Demir Fiyatları

Ankara Hurda Demir Fiyatları, Ünlü Hurdacılık inşaat demiri çubuk boru direk profil lama sac levha makina motor parçası varil kapı soba alımı profil lama sac levha makina motor parçası varil kapı soba alımı bilgilerine buradan ulaşabilir, demir hurdalarınızı satmak için hemen en yakın hurdacı ekibimizi arayabilirsiniz. Bununla birlikte, başta Sincan Yenikent Fatih Malıköy Temelli ile Malıköy Başkent Anadolu Organize Sanayi Bölgesinden ek olarak Etimesgut Eryaman Elvankent ile Çankaya Kızılay Dikmen Çayyolu Ümitköy semtlerinden hurda demir satın alıyoruz. Ayrıca Ankara Yenimahalle Batıkent Demetevler Ostim İvedik Hurdacılar Sitesi bölgesinden ve Mamak Akdere Boğaziçi, Altındağ Ulus Siteler ile Keçiören Etlik Bağlum semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Son olarak Ankara Ayaş, Polatlı, Çubuk, Elmadağ, Pursaklar saray ve Beypazarı İncek ve Kahramankazan ilçelerinden her çeşit demir hurdası alımı yapıyoruz.

Ankara Hurda Demir Fiyatları

HURDA DEMİR ALIMI

Ankara Hurda Demir Fiyatları

Hurda Demir Alımı, Çeşitleri ve Fiyatları

Sincan Hurdacılar

Firmamız Ankara Ünlü Hurdacılık, Ankara'da hurdacılık ve geridönüşüm işi yapmaktadır. Bundan dolayı, Ankara genelinde her çeşit demir hurdası satmak isterseniz hemen bizi arayınız. Firmamız piyasanın üzerinde hurda fiyatı vererek satacağınız demir hurdalarından yüksek kar etmenizi garanti eder.

Bu yüzden, Ankara'nın tüm ilçelerinden, yerinden hurda demir satın alıyor ve hemen nakit ödeme yapıyoruz. Bu doğrultuda, hurda demir satmak, hurda demir fiyatlarını öğrenmek yada keşif talepleriniz için Ankara en yakın hurdacı ekiplerimize hurdacı telefon numaralarımızdan ulaşabilirisiniz.


Hemen Bizi Arayın!


Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 531 326 8293

 
Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 531 326 8293


Satın Aldığımız Hurda Demir Çeşitleri:

Hurda, kullanım dışı olan malzemenin, bir nevi posasıdır diyebiliriz. Hurda bir çok metali içinde barındırabilir. Hurdacılık sektörü de bu cins metalleri toplayıp, geri dönüşüm merkezleriyle buluşturur. Bilindiği gibi bu metallerden biri de demirdir. Demir kullanıldığı ürünün cinsine göre, değişkenlik gösterir.


Ankara Hurda Demir Fiyatları

Örneğin, inşaat demiri hurdası, hurda demir soba, demir kapı, hurda demir merdiven, tenekeci sacı, dkp hurda, demir direk hurda demir boru profil, demir makine hurdası, kalorifer kazanı, demir kalorifer peteği, hurda demir masa, döküm soba ayrıca dikiş makinesi ayağı, toplama demir, demir talaşı, inşaat yıkım hurdası, demir duvar korkuluğu, hurda demir sac benzer sekilde demir sanayi artığı, lama demir, demir pencere korkuluğu, demir motor ve araç parçası, bununla birlikte hurda demir el arabası gibi her çeşit demir hurdasını satın alıyoruz.


Yerinden hurda alımı

Hurda Demir Fiyatları:

Demir hurdaları kullanıldıkları yerlere ve içeriğine göre farklı formlarda bulunabilirler. Bundan dolayı hurda demirin niteliğine ve kalitesine göre fiyat farklılıkları gösterir. Her ne kadar farklı şekillerde kullanılsa da kilo fiyatı üzerinden alınıp satılır.

Ayrıca demirin cinsi kadar miktarı da önemlidir. Öncelikli olarak bizi arayan müşterilerimizle, birebir görüşürüz. Yani, vereceğiniz adrese gelerek yerinde keşif yaparız. Bunun yanı sıra satacağınız demir hurdası hakkında bilgi verip, nakit ödeme yaparız. Sizde geri dönüşümle, ülke ve kendi ekonominize katkıda bulunmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Uzman kadro ve ekipmanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.


Hurda Keşif
Sunduğumuz hizmetler yada satın aldığımız hurdalar ile ilgili farklı sorularınız için lütfen firmamızlar iletişime geçiniz.