Ankara Hurda Çinko Fiyatları

Ankara Hurda Çinko Fiyatları, Ünlü Hurdacılık hurda çinko çatı sacı oluk oluğu çatı kaplama sac levha yaprak külçe zamak alımı fiyatı Sincan bilgilerine buradan ulaşabilir, çinko hurdalarınızı satmak için hemen en yakın hurdacı ekibimizi arayabilirsiniz. Bununla birlikte, başta Sincan Yenikent Fatih Malıköy Temelli ile Malıköy Başkent Anadolu Organize Sanayi Bölgesinden ek olarak Etimesgut Eryaman Elvankent ile Çankaya Kızılay Dikmen Çayyolu Ümitköy semtlerinden hurda çinko satın alıyoruz. Ayrıca Ankara Yenimahalle Batıkent Demetevler Ostim İvedik Hurdacılar Sitesi bölgesinden ve Mamak Akdere Boğaziçi, Altındağ Ulus Siteler ile Keçiören Etlik Bağlum semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Son olarak Ankara Ayaş, Polatlı, Çubuk, Elmadağ, Pursaklar saray ve Beypazarı İncek ve Kahramankazan ilçelerinden her çeşit çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Ankara Hurda Çinko Fiyatları

HURDA ÇİNKO ALIMI

Ankara Hurda Çinko Fiyatları

Hurda Çinko Alımı, Çeşitleri ve Fiyatları

Sincan Hurdacılar

Firmamız Ankara Ünlü Hurdacılık, Ankara'da hurdacılık ve geridönüşüm işi yapmaktadır. Bundan dolayı, Ankara genelinde her çeşit çinko hurdası satmak isterseniz hemen bizi arayınız. Firmamız piyasanın üzerinde hurda fiyatı vererek satacağınız çinko hurdalarından yüksek kar etmenizi garanti eder.

Bu yüzden, Ankara'nın tüm ilçelerinden, yerinden hurda çinko satın alıyor ve hemen nakit ödeme yapıyoruz. Bu doğrultuda, hurda çinko satmak, hurda çinko fiyatlarını öğrenmek yada keşif talepleriniz için Ankara en yakın hurdacı ekiplerimize hurdacı telefon numaralarımızdan ulaşabilirisiniz.


Hemen Bizi Arayın!


Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 531 326 8293

 
Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 531 326 8293


Satın Aldığımız Hurda Çinko Çeşitleri:

Hurda, kullanım dışı olan malzemenin, bir nevi posasıdır diyebiliriz. Hurda bir çok metali içinde barındırabilir. Hurdacılık sektörü de bu cins metalleri toplayıp, geri dönüşüm merkezleriyle buluşturur. Bilindiği gibi bu metallerden biri de çinkodur. Çinko kullanıldığı ürünün cinsine göre, değişkenlik gösterir.


Ankara Hurda Çinko Fiyatları

Örneğin, çinko çatı ve cephe kaplama malzemesi, hurda çinko çatı oluğu ayrıca yaprak çinko hurda külçe çinko, zamak, benzer şekilde hamam, cami kubbe ve minare çinko çatı kaplama hurdası, Çinko pil gövdeleri, çinko sac levha, preslenmiş çinko hurdası gibi her çeşit çinko hurdasını satın alıyoruz.


Yerinden hurda alımı

Hurda Çinko Fiyatları:

Çinko hurdaları kullanıldıkları yerlere ve içeriğine göre farklı formlarda bulunabilirler. Bundan dolayı hurda çinkonun niteliğine ve kalitesine göre fiyat farklılıkları gösterir. Her ne kadar farklı şekillerde kullanılsa da kilo fiyatı üzerinden alınıp satılır.

Ayrıca çinkonun cinsi kadar miktarı da önemlidir. Öncelikli olarak bizi arayan müşterilerimizle, birebir görüşürüz. Yani, vereceğiniz adrese gelerek yerinde keşif yaparız. Bunun yanı sıra satacağınız çinko hurdası hakkında bilgi verip, nakit ödeme yaparız. Sizde geri dönüşümle, ülke ve kendi ekonominize katkıda bulunmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Uzman kadro ve ekipmanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.


Hurda Keşif
Sonuç olarak, sunduğumuz hizmetler yada satın aldığımız hurdalar ile ilgili farklı sorularınız için lütfen firmamızlar iletişime geçiniz.