Ankara Hurda Beyaz Eşya

Ankara Hurda Beyaz Eşya, Ünlü Hurdacılık buzdolabı fırın çamaşır bulaşık kurutma makinesi klima kombi şofben termosifon fiyatları alımı alan bilgilerine buradan ulaşabilir, beyaz eşya hurdalarınızı satmak için hemen en yakın hurdacı ekibimizi arayabilirsiniz. Bununla birlikte, başta Sincan Yenikent Fatih Malıköy Temelli ile Malıköy Başkent Anadolu Organize Sanayi Bölgesinden ek olarak Etimesgut Eryaman Elvankent ile Çankaya Kızılay Dikmen Çayyolu Ümitköy semtlerinden hurda beyaz eşya satın alıyoruz. Ayrıca Ankara Yenimahalle Batıkent Demetevler Ostim İvedik Hurdacılar Sitesi bölgesinden ve Mamak Akdere Boğaziçi, Altındağ Ulus Siteler ile Keçiören Etlik Bağlum semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Son olarak Ankara Ayaş, Polatlı, Çubuk, Elmadağ, Pursaklar saray ve Beypazarı İncek ve Kahramankazan ilçelerinden her çeşit beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz.

Ankara Hurda Beyaz Eşya

HURDA BEYAZ EŞYA ALIMI

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Hurda Beyaz Eşya Alımı, Çeşitleri ve Fiyatları

Sincan Hurdacılar

Firmamız Ankara Ünlü Hurdacılık, Ankara'da hurdacılık ve geridönüşüm işi yapmaktadır. Bundan dolayı, Ankara genelinde her çeşit beyaz eşya hurdası satmak isterseniz hemen bizi arayınız. Firmamız piyasanın üzerinde hurda fiyatı vererek satacağınız beyaz eşya hurdalarından yüksek kar etmenizi garanti eder.

Bu yüzden, Ankara'nın tüm ilçelerinden, yerinden hurda beyaz eşya satın alıyor ve hemen nakit ödeme yapıyoruz. Bu doğrultuda, hurda beyaz eşya satmak, hurda beyaz eşya fiyatlarını öğrenmek yada keşif talepleriniz için Ankara en yakın hurdacı ekiplerimize hurdacı telefon numaralarımızdan ulaşabilirisiniz.


Hemen Bizi Arayın!


Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 531 326 8293

 
Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 531 326 8293


Satın Aldığımız Hurda Beyaz Eşya Çeşitleri:

Hurda, kullanım dışı olan malzemenin, bir nevi posasıdır diyebiliriz. Hurda bir çok metali içinde barındırabilir. Hurdacılık sektörü de bu cins metalleri toplayıp, geri dönüşüm merkezleriyle buluşturur. Bilindiği gibi bu metallerden biri de beyaz eşyadır. Beyaz Eşya kullanıldığı ürünün cinsine göre, değişkenlik gösterir.


Ankara Hurda Beyaz Eşya

Örneğin, hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, hurda fırın, çamaşır kurutma makinesi hurdası ayrıca derin dondurucu hurdası, hurda klima, kombi hurdası, hurda şofben benzer şekilde termosifon hurdası buzdolabı motoru ve kasası ile benzer şekilde hurda çamaşır makinesi motoru ve çamaşır makinesi kazanı gibi her çeşit beyaz eşya hurdasını satın alıyoruz.


Yerinden hurda alımı

Hurda Beyaz Eşya Fiyatları:

Beyaz Eşya hurdaları kullanıldıkları yerlere ve içeriğine göre farklı formlarda bulunabilirler. Bundan dolayı hurda beyaz eşyanın niteliğine ve kalitesine göre fiyat farklılıkları gösterir. Her ne kadar farklı şekillerde kullanılsa da kilo fiyatı üzerinden alınıp satılır.

Ayrıca beyaz eşyanın cinsi kadar miktarı da önemlidir. Öncelikli olarak bizi arayan müşterilerimizle, birebir görüşürüz. Yani, vereceğiniz adrese gelerek yerinde keşif yaparız. Bunun yanı sıra satacağınız beyaz eşya hurdası hakkında bilgi verip, nakit ödeme yaparız. Sizde geri dönüşümle, ülke ve kendi ekonominize katkıda bulunmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Uzman kadro ve ekipmanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.


Hurda Keşif
Sonuç olarak, sunduğumuz hizmetler yada satın aldığımız hurdalar ile ilgili farklı sorularınız için lütfen firmamızlar iletişime geçiniz.