Ankara Hurda Bakır Fiyatları

Ankara Hurda Bakır Fiyatları, Ünlü Hurdacılık bakır klima borusu lama külçe kazan tencere radyatör bobin tombak kalaylı yanık soyma tel alımı bilgilerine buradan ulaşabilir, bakır hurdalarınızı satmak için hemen en yakın hurdacı ekibimizi arayabilirsiniz. Bununla birlikte, başta Sincan Yenikent Fatih Malıköy Temelli ile Malıköy Başkent Anadolu Organize Sanayi Bölgesinden ek olarak Etimesgut Eryaman Elvankent ile Çankaya Kızılay Dikmen Çayyolu Ümitköy semtlerinden hurda bakır satın alıyoruz. Ayrıca Ankara Yenimahalle Batıkent Demetevler Ostim İvedik Hurdacılar Sitesi bölgesinden ve Mamak Akdere Boğaziçi, Altındağ Ulus Siteler ile Keçiören Etlik Bağlum semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Son olarak Ankara Ayaş, Polatlı, Çubuk, Elmadağ, Pursaklar saray ve Beypazarı İncek ve Kahramankazan ilçelerinden her çeşit bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Ankara Hurda Bakır Fiyatları

HURDA BAKIR ALIMI

Ankara Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Alımı, Çeşitleri ve Fiyatları

Sincan Hurdacılar

Firmamız Ankara Ünlü Hurdacılık, Ankara'da hurdacılık ve geridönüşüm işi yapmaktadır. Bundan dolayı, Ankara genelinde her çeşit bakır hurdası satmak isterseniz hemen bizi arayınız. Firmamız piyasanın üzerinde hurda fiyatı vererek satacağınız bakır hurdalarından yüksek kar etmenizi garanti eder.

Bu yüzden, Ankara'nın tüm ilçelerinden, yerinden hurda bakır satın alıyor ve hemen nakit ödeme yapıyoruz. Bu doğrultuda, hurda bakır satmak, hurda bakır fiyatlarını öğrenmek yada keşif talepleriniz için Ankara en yakın hurdacı ekiplerimize hurdacı telefon numaralarımızdan ulaşabilirisiniz.


Hemen Bizi Arayın!


Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 531 326 8293

 
Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 531 326 8293


Satın Aldığımız Hurda Bakır Çeşitleri:

Hurda, kullanım dışı olan malzemenin, bir nevi posasıdır diyebiliriz. Hurda bir çok metali içinde barındırabilir. Hurdacılık sektörü de bu cins metalleri toplayıp, geri dönüşüm merkezleriyle buluşturur. Bilindiği gibi bu metallerden biri de bakırdır. Bakır kullanıldığı ürünün cinsine göre, değişkenlik gösterir.


Ankara Hurda Bakır Fiyatları

Örneğin, hurda bakır kazan ve tencere, Soyma bakır hurdası, hurda bakır radyatör, ayrıca kalıp bakır hurdası, Lama bakır hurdası, Külçe bakır hurdası, bakır çatı sacı, tenekeci bakırı, kırmızı kalaylı karışık bakır, kalın yanık bakır hurdası, tombak bakır, Bakır talaşı, benzer şekildebobin bakır hurdası, Kalaylı soyma bakır hurdası, Kırkambar bakır hurdası, bakır boru klima borusu, bakır sac plaka levha hurdası gibi her çeşit bakır hurdasını satın alıyoruz.


Yerinden hurda alımı

Hurda Bakır Fiyatları:

Bakır hurdaları kullanıldıkları yerlere ve içeriğine göre farklı formlarda bulunabilirler. Bundan dolayı hurda bakırın niteliğine ve kalitesine göre fiyat farklılıkları gösterir. Her ne kadar farklı şekillerde kullanılsa da kilo fiyatı üzerinden alınıp satılır.

Ayrıca bakırın cinsi kadar miktarı da önemlidir. Öncelikli olarak bizi arayan müşterilerimizle, birebir görüşürüz. Yani, vereceğiniz adrese gelerek yerinde keşif yaparız. Bunun yanı sıra satacağınız bakır hurdası hakkında bilgi verip, nakit ödeme yaparız. Sizde geri dönüşümle, ülke ve kendi ekonominize katkıda bulunmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Uzman kadro ve ekipmanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.


Hurda Keşif
Sonuç olarak, sunduğumuz hizmetler yada satın aldığımız hurdalar ile ilgili farklı sorularınız için lütfen firmamızlar iletişime geçiniz.