Ankara Hurda Alüminyum Fiyatları

Ankara Hurda Alüminyum Fiyatları, Ünlü Hurdacı tencere boru profil kompozit sac levha korkuluk kapı pencere jant kartel içecek kutusu alımı bilgilerine buradan ulaşabilir, alüminyum hurdalarınızı satmak için hemen en yakın hurdacı ekibimizi arayabilirsiniz. Bununla birlikte, başta Sincan Yenikent Fatih Malıköy Temelli ile Malıköy Başkent Anadolu Organize Sanayi Bölgesinden ek olarak Etimesgut Eryaman Elvankent ile Çankaya Kızılay Dikmen Çayyolu Ümitköy semtlerinden hurda alüminyum satın alıyoruz. Ayrıca Ankara Yenimahalle Batıkent Demetevler Ostim İvedik Hurdacılar Sitesi bölgesinden ve Mamak Akdere Boğaziçi, Altındağ Ulus Siteler ile Keçiören Etlik Bağlum semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Son olarak Ankara Ayaş, Polatlı, Çubuk, Elmadağ, Pursaklar saray ve Beypazarı İncek ve Kahramankazan ilçelerinden her çeşit alüminyum hurdası alımı yapıyoruz.

Ankara Hurda Alüminyum Fiyatları

HURDA ALÜMİNYUM ALIMI

Ankara Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Alüminyum Alımı, Çeşitleri ve Fiyatları

Sincan Hurdacılar

Firmamız Ankara Ünlü Hurdacılık, Ankara'da hurdacılık ve geridönüşüm işi yapmaktadır. Bundan dolayı, Ankara genelinde her çeşit alüminyum hurdası satmak isterseniz hemen bizi arayınız. Firmamız piyasanın üzerinde hurda fiyatı vererek satacağınız alüminyum hurdalarından yüksek kar etmenizi garanti eder.

Bu yüzden, Ankara'nın tüm ilçelerinden, yerinden hurda alüminyum satın alıyor ve hemen nakit ödeme yapıyoruz. Bu doğrultuda, hurda alüminyum satmak, hurda alüminyum fiyatlarını öğrenmek yada keşif talepleriniz için Ankara en yakın hurdacı ekiplerimize hurdacı telefon numaralarımızdan ulaşabilirisiniz.


Hemen Bizi Arayın!


Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 531 326 8293

 
Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 531 326 8293


Satın Aldığımız Hurda Alüminyum Çeşitleri:

Hurda, kullanım dışı olan malzemenin, bir nevi posasıdır diyebiliriz. Hurda bir çok metali içinde barındırabilir. Hurdacılık sektörü de bu cins metalleri toplayıp, geri dönüşüm merkezleriyle buluşturur. Bilindiği gibi bu metallerden biri de alüminyumdur. Alüminyum kullanıldığı ürünün cinsine göre, değişkenlik gösterir.


Ankara Hurda Alüminyum Fiyatları

Örneğin, hurda alüminyum sac levha, alüminyum içecek kutusu, kompozit alikobant, alüminyum boru profil, alüminyum jant, Profil eloksallı imalat alüminyum, hurda alüminyum hava hattı tel hurdası ile benzer şekilde kola fanta kutusu ayrıca motor sert kartel bloğu, hurda alümimyum kırkambar benzer şekilde alüminyum tencere, alüminyum tozu, alüminyum makine hurdası, alüminyum curufu, araiş alüminyum, beyaz profil alüminyum, hurda alüminyum folyo, hurda alüminyum boyalı levha, ofset matbaa kalıpları gibi her çeşit alüminyum hurdasını satın alıyoruz.


Yerinden hurda alımı

Hurda Alüminyum Fiyatları:

Alüminyum hurdaları kullanıldıkları yerlere ve içeriğine göre farklı formlarda bulunabilirler. Bundan dolayı hurda alüminyumun niteliğine ve kalitesine göre fiyat farklılıkları gösterir. Her ne kadar farklı şekillerde kullanılsa da kilo fiyatı üzerinden alınıp satılır.

Ayrıca alüminyumun cinsi kadar miktarı da önemlidir. Öncelikli olarak bizi arayan müşterilerimizle, birebir görüşürüz. Yani, vereceğiniz adrese gelerek yerinde keşif yaparız. Bunun yanı sıra satacağınız alüminyum hurdası hakkında bilgi verip, nakit ödeme yaparız. Sizde geri dönüşümle, ülke ve kendi ekonominize katkıda bulunmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Uzman kadro ve ekipmanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.


Hurda Keşif
Sonuç olarak, sunduğumuz hizmetler yada satın aldığımız hurdalar ile ilgili farklı sorularınız için lütfen firmamızlar iletişime geçiniz.